Vývoj výrobků, koncepty a poradenství
Tisk
PDF

Uskutečnění vývojového záměru je složitým procesem. Od příjmu různých druhů informací, přes jejich pečlivé zpracování a vyhodnocení, přípravu vzorku polotovaru, až po jeho implementaci a verifikaci na konkrétní technologii u zpracovatele a kontrolu ve finálním výrobku na jeho marketingovém oddělení. Velká většina konkrétních výrobků, vycházejícící z široké surovinové základny a bohaté škály chuťových a aromatických profilů, jsou finalizovány a upravovány do konečné podoby na míru dle přání našich zákazníků. V neposlední řadě je brán významný zřetel také na to, aby se takto vyvinutý produkt podílel na úsporách zdrojů v průběhu vlastního výrobního procesu (čas, energie), eliminace frustrace a jiných složitostí při výrobě.

Výsledkem nového, správně vyvinutého výrobku nejsou pouze jeho vlastnosti, ale i způsob a myšlení, jakým byl použitý vývojový proces navržen a optimalizován. Za ideálního stavu jsou u nového výrobku jeho užitkové, kvalitativní, technologické a ekonomické vlastnosti v rovnováze.

Tvořivý a flexibilní přístup, exkluzivita pro zpracovatele -  to jsou cíle, které nám pomáhají posilovat naši obchodní pozici na národním a mezinárodním potravinářském trhu. Proto vám Frujo nabízí rozsáhlý a neustále obnovovaný sortiment produktů, řešení a pomoc při aplikování ve vašich technologiích.